הפרלהמון

חוקי השרת

חוקים אלה חלים על כלל השחקנים בשרת והינכם מסכימים להם בעת כניסתכם

יתרון בלתי הוגן:

אין להשתמש בכל דרך העלולה להביא לך יתרון לא חוקי על פני השחקן האחר. 

צ'יטים - אין להתקין שום מוד או תוסף למיינקראפט או למערכת ההפעלה על מנת להשיג יתרון שלא קיים דרך המשחק שנקבע על ידי יוצריו או על ידי מפתחי השרת והנהלתו. התבטאות המוד/תוסף זה יכול להתבטא ביכולתו להעניק לשחקן יכולות תעופה חריגות, שליטה מלאה או חלקית על יכולות השחקן, מהירות שונה מן המקובל, חסימת התקפה של שחקן אחר, הבאת משאבים מכל סוג לשחקן, נתינת ידע לשחקן שאינם ניתנים לידיעה בתצורת המשחק הנוכחית או כל הדומה לכך. 

 השגת משאבים בדרך לא הוגנת - אין להשיג משאבים פיזיים, לרוב יהלומים ומוצרי אורים (ores), או משאבים וירטואלים, לרוב ניקוד, כסף, בכל דרך שאינה עונה על מטרת המשחק ודרכיה. השגת משאבים בדרך לא הוגנת כוללת גם כפל משתמשים, פקודות נסתרות, שימוש במודים מידעים, כגון כמה חיים יש לשחקני השרת, כל דבר אשר תוכל לזמן בצורה עקיפה נוגדת את הדרך המקובלת להשיג את אותו הדבר (פוקימונים,פוקדורים,אייטמים של המוד). 

 שכפול - אין לשכפל שום דבר בתוך המשחק בשום דרך שהיא כגון: שימוש בתוכנת חוץ, שימוש באג במוד, וכל דבר באשר הוא. 

 טרייד חוזר - במידה ועשיתם עם מישהו טרייד אותו הבן אדם לא מחויב בשום צורה לעשות איתכם טרייד חזרה על אותם הדברים, במידה ותרצו תוכלו להציע מחדש טרייד על אותם הדברים אך הוא יכול לסרב להצעה. 

 שימוש בצ'ט: 

 הצ'ט נועד לדרך תקשורת של שחקנים בינם לבין עצמם. ולכן קיימים חוקים על מנת להגן על השחקן ולקיים סדר וארגון. 

 אין לבצע הספמה - שליחת הודעות בצ'ט בעל תכונות חפירה, משיכת תשומת לב בלתי רצוייה, שליחת הודעות ללא מטרה או מסר או כל דרך בה ההודעה אינה למטרת תקשורת תקינה.

עקיפה של הפילטר - בצ'ט שלנו קיים פילטר מיוחד המסנן מילים פוגעניות או שאינן מורשות בשרתינו. עקיפה של הפילטר הזה מתקיים באמצעות אותיות אלטרנטיביות, רווחים ושינוי תחבירי של המילה. אין לעקוף את הפילטר באמצעות כל שיטה או דרך הקיימת והמפורטת לעיל. 

 אי כיבוד האחר - אצלנו בקהילה אנחנו שמים דגש ענקי על כבוד, וכיבוד שאר חברי הקהילה. לכן, אסור להשתמש בכל מילה/ביטוי/התבטאות אשר עלולה לפגוע בשאר השחקנים בשרת.

פרסום - אנו מאוד נרתעים מכל העניין של פרסום שרתים, קהילות או כל דבר אשר משתמש בפלטפורמת המשחקים שלנו לטובת פרסום או קידום קהילות ושרתים אחרים. אין לפרסם כתובות אייפי, אתרים ואף שמות של אף אחד מהגופים הנזכרו לעיל למעט שרת זה או קהילת הפרלמנטום. 

 מידע פרטי - אנו דוגלים בשמירה על פרטיות שחקנינו, לפיכך אנחנו לא נאפשר פרסום של מידע אישי וזה כולל פרסום של מידע אישי לא עליכם ולא על שחקנים אחרים. למשל: כתובות מגורים, מספרי טלפון, שמות משפחה, כתובות אייפי, סיסמאות באשר הן.

 איומים - בתור שרת שמכבד את עצמו אנו לא נאפשר איומים מכל סוג שהם. על הקהילה, השחקנים ועל צוות השרת. ועל זה נענש בחומרה רבה.

 כללי: 

תוכן מיני - אצלנו בקהילה אנו נמנעים מפרסום תוכן מיני מכל סוג שהוא. ולכן אסור להשתמש בכל מילה/ביטוי/התבטאות מינית מכל סוג שהוא לרבות דרך צ'ט, סקין, בנייה כלשהי, שיתוף תמונה או סרטון אשר קשורים לדבר.

עקיפת עונשים -   בשרת הפרלמון יש לנו חוקים ולהם עונשים ברורים, ולכן כאשר שחקן נענש כל ניסיון עקיפה של עונשו יענה בחומרה. עקיפת עונשים אסורה מכלל הסוגים לדוגמה: שימוש בשחקן שני, החלפת אייפי בעזרת תוכנות VPN, החלפת אייפי.

בנייה לא חוקית - בנייה לא חוקית היא בנייה לא הולמת או גורמת ללאגים או כל בעיה אחרת בשרת.

חוקים אלו נכתבו בכדי להגן על חווית המשחק של הקהל שלנו. חוקים אלו עלולים להשתנות מעת לעת ויש להתעדכן בדף זה. ט.ל.ח.